Z wielką radością świętowały Wilki urodziny Mai, a w moim sercu pojawiła się jakaś szpileczka, smuteczek… że to już ostatni raz. 🙁 Czas tak szybko płynie. Życzę Ci Maju, żeby czas płynął Ci bardzo wolno i leniwie. A do tego dużo fajnych wycieczek, koleżanek i kolegów, no i tradycyjne 100 lat! 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









