Urodziny Małgosi

Moje dzisiejsze śpiewanie dla Małgosi wcale nie było radosne. Raczej było smutne, melodycznie. Dlaczego? Bo to już ostatni raz śpiewałam Małgosi 100 lat w przedszkolu. 🙁 Ale życzyliśmy Jej samych fajnych i radosnych rzeczy. I niech Ci się spełni Małgosiu. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...