Michał lubi samochody i lubi dinozaury, między innymi. Dobrze się złożyło, bo w prezentach urodzinowych znalazło się to co lubi. Wszystkiego najlepszego Michałku – zdrowia najwięcej! A po urodzinach niespodzianka – Pani Agnieszka zrobiła dzieciom ścieżkę sensoryczną. Też ją przeszłam. Jak dzieci – na bosaka. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









