Urodziny Milany

Smyczki życzyły Milanie: dużo balonów, dużo szczęścia, cukierków (których nazwy nie zapamiętałam), kwiatków… i suszonej wołowiny. 😉 A ja życzę Ci Milanko spełnienia marzeń, słonecznego ciepła i dużo radości. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...