Urodziny Neli

W ten lipcowy, upalny poniedziałek, po zabawach w ogrodzie Ziółka świętowały urodziny Neli. Była bardzo przejęta ale chyba szczęśliwa. Chociaż to już ostatnie Jej urodziny w przedszkolu. Dzieci złożyły solenizantce życzenia a Nela obdarowała wszystkich paczuszkami. Nelu, życzę Ci samych dobrych dni w szkole i poza nią, fajnych nowych koleżanek i kolegów oraz wspaniałych wakacji!

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...