Urodziny Olka

I zaczęło się… Tyle wspólnych lat, tyle urodzin „obchodzonych” w przedszkolu… aż nadszedł czas na te ostatnie. Olek za rok już będzie świętował w pierwszej klasie. I to jest dla mnie smutne. 🙁 Natomiast w Starszakach było nadzwyczaj wesoło! Olku, wiesz czego Ci życzę. Dorzucę jeszcze tylko tradycyjne 100 lat! 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...