I zaczęło się… Tyle wspólnych lat, tyle urodzin „obchodzonych” w przedszkolu… aż nadszedł czas na te ostatnie. Olek za rok już będzie świętował w pierwszej klasie. I to jest dla mnie smutne. 🙁 Natomiast w Starszakach było nadzwyczaj wesoło! Olku, wiesz czego Ci życzę. Dorzucę jeszcze tylko tradycyjne 100 lat! 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









