Drugim jubilatem dzisiaj był Tymon. Wprawdzie urodziny miał już jakiś czas temu ale nie mieliśmy okazji ich świętować. Przytuleń i życzeń na uszko było dużo. Nie zabrakło też prezencików – niespodzianek dla koleżanek i kolegów. Tymonku, życzę Ci fajnej pierwszej klasy i dużo szczęścia w życiu. 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









