Dużo się wczoraj działo w grupie Wilków. Między innymi świętowaliśmy urodziny Tymona. Jakiż On był elegancki! I przejęty. Najlepsze życzenia i spełnienia marzeń jeszcze raz. Dziękujemy za niebieskie lizaki. 😉
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









