Urodziny Zuzi i Marysi

I znowu minął dzień pełen wydarzeń. Zaczęliśmy od świętowania urodzin przez Ziółka. Powody były dwa: Zuzia i Marysia. Obie idą już do szkoły więc to było ostatnie świętowanie w przedszkolu. Samych pięknych chwil, wspaniałych wakacji i mądrych ludzi dookoła życzę Wam dziewczynki. Wpadnijcie czasem do „Mojej Bajki”.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...