I znowu minął dzień pełen wydarzeń. Zaczęliśmy od świętowania urodzin przez Ziółka. Powody były dwa: Zuzia i Marysia. Obie idą już do szkoły więc to było ostatnie świętowanie w przedszkolu. Samych pięknych chwil, wspaniałych wakacji i mądrych ludzi dookoła życzę Wam dziewczynki. Wpadnijcie czasem do „Mojej Bajki”.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









