Jedni lepili pierogi, a inni świętowali. Powodem do świętowania były urodziny Zuzi. Już drugi raz w naszym przedszkolu. Było dużo radości w grupie Żabek, były słodkości i były fajne życzenia. Sto lat i wszystkiego co najlepsze Zuziu! 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









