W Bibliotece Muzycznej

Gitarzyści rozpoczęli czas poświąteczny lekcją muzyczną. Było dużo o wiośnie i o owadach (w tle słychać było mistrza Vivaldiego). Było też dużo grania, szczególnie fajnie dzieciom grało się na bębnie Hang Drum. To była kolejna, wspaniała lekcja muzyczna.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...