Gitarzyści rozpoczęli czas poświąteczny lekcją muzyczną. Było dużo o wiośnie i o owadach (w tle słychać było mistrza Vivaldiego). Było też dużo grania, szczególnie fajnie dzieciom grało się na bębnie Hang Drum. To była kolejna, wspaniała lekcja muzyczna.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









