„Wyprawa po skrzypce” – taki był tytuł lekcji o Henryku Wieniawskim. Wilki dowiedziały się dużo o dzieciństwie i życiu dorosłym tego skrzypka i kompozytora. Mogły dotknąć skrzypiec i spróbować wydobyć z nich dźwięki. Cieszymy się, że Biblioteka Muzyczna otworzyła się dla nas po długiej przerwie. A Paniom bibliotekarkom bardzo dziękujemy za ciekawą i inspirującą lekcję.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









