W Bibliotece Muzycznej

„Wyprawa po skrzypce” – taki był tytuł lekcji o Henryku Wieniawskim. Wilki dowiedziały się dużo o dzieciństwie i życiu dorosłym tego skrzypka i kompozytora. Mogły dotknąć skrzypiec i spróbować wydobyć z nich dźwięki. Cieszymy się, że Biblioteka Muzyczna otworzyła się dla nas po długiej przerwie. A Paniom bibliotekarkom bardzo dziękujemy za ciekawą i inspirującą lekcję.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...