W Ekobibliotece

Starszaki były dzisiaj na pierwszym po wakacjach spotkaniu w Ekobibliotece. Przywitała nas Pani Sylwia. 🙂 Opowiadała o lesie – jak i z czego jest zbudowany, kto mieszka w nim i jak powinniśmy chronić lasy przed zniszczeniem. To bardzo ważny i ciekawy temat.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...