Starszaki były dzisiaj na pierwszym po wakacjach spotkaniu w Ekobibliotece. Przywitała nas Pani Sylwia. 🙂 Opowiadała o lesie – jak i z czego jest zbudowany, kto mieszka w nim i jak powinniśmy chronić lasy przed zniszczeniem. To bardzo ważny i ciekawy temat.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









