Obejrzeliśmy dzisiaj nowe przedstawienie Teatru A-Kuku. Było rodzeństwo Uciekołków: Fisiołek i Śmigołka. Była mama, ciocia, kotek i czarownica. Były chwile dramatyczne, w których czarownica deptała zioła i wylewała ścieki. Chwile, w których trzeba było pomóc i uratować świat. I kto wygrał z czarownicą? Konie! A końmi byli widzowie – czyli my. Przy okazji trochę poćwiczyliśmy nasze aparaty mowy.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









