Dziękujemy za ten wspólny rok, było nam niezmiernie miło być razem z Wami, Małymi i Dużymi. Życzymy udanych wakacji, dużo słońca, śmiechu, odpoczynku, szaleństwa (w granicach rozsądku oczywiście), zbierajcie siły na nowy rok szkolny – my tak zrobimy. Do zobaczenia we wrześniu.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









