Wakacje 2025

Dziękujemy za ten wspólny rok, było nam niezmiernie miło być razem z Wami, Małymi i Dużymi. Życzymy udanych wakacji, dużo słońca, śmiechu, odpoczynku, szaleństwa (w granicach rozsądku oczywiście), zbierajcie siły na nowy rok szkolny – my tak zrobimy. Do zobaczenia we wrześniu.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...