Ekoludki zaczęły spotkanie z Dziadkami od piosenek, wierszyków i… lizaków! A potem poszły działać ze swoimi Gośćmi. Było tworzenie obrazków z wytłaczanek do jajek, ścinków materiału i innych rzeczy, było ozdabianie młotków i śrubokrętów, robienie korali i bransoletek, gniotków z balonów, malowanie paznokci i tatuaże. A to wszystko z uśmiechem, miłością i dobrą, wspólną zabawą. Siły dodawały nam ciasta, pączusie i tortilki. Bardzo wszystkim dziękuję za to miłe popołudnie. 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









