Ponieważ dzisiaj jest Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka to Pani Basia przygotowała starszakom zajęcia o Ich prawach. Było ciekawie, zabawnie, czasami bardzo cicho, czasami głośno, Dziuraki miały dużo zadań do wykonania. Temat był ważny, wzbudził ogromne zainteresowanie i entuzjazm u dzieci.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









