W poniedziałek Wilki spotkały się z Panią Edytą, która przygotowała nową lekcję. Była bardzo ciekawa, bo łączyła muzykę z ptakami. Dzieci słuchały różnych utworów muzyki poważnej i ptasiego śpiewu. Była też gra na instrumentach perkusyjnych.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









