Wilki w Bibliotece Muzycznej

W poniedziałek Wilki spotkały się z Panią Edytą, która przygotowała nową lekcję. Była bardzo ciekawa, bo łączyła muzykę z ptakami. Dzieci słuchały różnych utworów muzyki poważnej i ptasiego śpiewu. Była też gra na instrumentach perkusyjnych.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...