Widać już wiosnę w złoci żółtej, krokusach, przebiśniegach, fiołkach, pączkach na drzewach i młodych listkach… słychać w śpiewie zięby, szpaka, dzięcioła zielonego… czuć w cieple słonecznym. Więc Misie i Nietoperze posiały w naszym ogrodzie kwiatową łączkę a potem poszliśmy wszyscy na spacer do parku. Uczyliśmy się bawić w berka i bawiliśmy się w budowanie ogniska – ładne nam wyszło.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









