Witajcie w „Mojej Bajce”

Już 11 raz stoję od świtu przed przedszkolem i witam Was po wakacjach. Trochę się za Wami stęskniłam. Tęsknię za tymi, którzy odeszli do szkoły ale z nadzieją i ciekawością patrzę na nowe dzieci oraz rodziców, z którymi mam zamiar nawiązać dobre relacje.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...