Już 11 raz stoję od świtu przed przedszkolem i witam Was po wakacjach. Trochę się za Wami stęskniłam. Tęsknię za tymi, którzy odeszli do szkoły ale z nadzieją i ciekawością patrzę na nowe dzieci oraz rodziców, z którymi mam zamiar nawiązać dobre relacje.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









