Pandy poszerzyły bardzo swoją wiedzę o lesie: las to dużo drzew, może być liściasty, iglasty i mieszany. W lesie mieszkają zwierzęta: sarny, jelenie, dziki, wilki, lisy i inne. Musimy dbać o las: palimy ogniska tylko w wyznaczonych miejscach, nie śmiecimy, nie hałasujemy i nie niszczymy roślin. Dzięki Pani Sylwii to były bardzo ciekawe zajęcia.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









