Wycieczka do Chwalimierza – cz. I

Dużo się dzisiaj działo na naszej wycieczce. Oglądaliśmy wiejskie zwierzęta, karmiliśmy konie, wykopywaliśmy i zbieraliśmy ziemniaki, szatkowaliśmy kapustę i ubijaliśmy do ukiszenia (niektórzy nawet własnymi nogami), robiliśmy jeżyki, słuchaliśmy opowieści o ziemniaku, jedliśmy ziemniaczki pieczone w ognisku… Bardzo dopisała nam pogoda i dobre nastroje. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...