Pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka za nami. Przyjechaliśmy do Myśliborza, gdzie w Centrum Edukacji Ekologicznej czekały na nas nasze przewodniczki Panie Monika i Kasia. Przeszliśmy z Nimi Wąwóz Myśliborski, obserwując przyrodę i wykonując przygotowane zadania. Poznaliśmy sporo wiadomości o lesie i jego mieszkańcach. A potem były zabawy na łące i ognisko.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









