Wycieczka do Myśliborza

Pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka za nami. Przyjechaliśmy do Myśliborza, gdzie w Centrum Edukacji Ekologicznej czekały na nas nasze przewodniczki Panie Monika i Kasia. Przeszliśmy z Nimi Wąwóz Myśliborski, obserwując przyrodę i wykonując przygotowane zadania. Poznaliśmy sporo wiadomości o lesie i jego mieszkańcach. A potem były zabawy na łące i ognisko.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...