Wycieczka do Osady Danieli

Pierwsza wycieczka Ananasków za nami. Pogoda dopisała – było wietrznie ale ciepło. Zobaczyliśmy bardzo dużo różnych zwierząt, które nie tylko oglądaliśmy ale również karmiliśmy. Jechaliśmy wozem na ogromną łąkę pełną łakomych owiec i baranów. Daniele nie chciały do nas podejść. Mieliśmy też dyskotekę i mnóstwo świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci wróciły zmęczone ale zadowolone bo dały radę w nowych warunkach. Karotki oczywiście też ale to była Ich kolejna wycieczka w „Mojej Bajce”.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...