Pierwsza wycieczka Ananasków za nami. Pogoda dopisała – było wietrznie ale ciepło. Zobaczyliśmy bardzo dużo różnych zwierząt, które nie tylko oglądaliśmy ale również karmiliśmy. Jechaliśmy wozem na ogromną łąkę pełną łakomych owiec i baranów. Daniele nie chciały do nas podejść. Mieliśmy też dyskotekę i mnóstwo świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci wróciły zmęczone ale zadowolone bo dały radę w nowych warunkach. Karotki oczywiście też ale to była Ich kolejna wycieczka w „Mojej Bajce”.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









