Wycieczka do Osady Danieli cz. 2

„- M: Co było na wycieczce? – Z: Dyskoteka. – M: A zwierzęta jakieś były? – Z: Jakieś były.” 🤣 M – to mama, Z – to Zosia. Najważniejsze, że się dobrze bawiliśmy. Byli tacy co zakochali się w ośle i chcieli go przemycić w bagażniku do Legnicy. 🤣 Bardzo dziękujemy wspaniałym Gospodarzom i do zobaczenia za jakiś czas. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...