Pierwsza wycieczka turystyczna za nami. Przeszliśmy parę kilometrów ścieżką dydaktyczną przez Wąwóz Myśliborski, pokonując dużo naturalnych przeszkód. Poznawaliśmy drzewa: buki, graby, dęby, klony, jawory, sosny i daglezje. Przyglądaliśmy się jak płynie Jawornik i jaki duży jar wydrążył w zieleńcowych skałach. Nabieraliśmy siły i spokoju przytulając się do drzew. Robiliśmy pamiątkowe kartki z roślin i jedliśmy kiełbaski pieczone na ognisku. To był piękny, jesienny dzień i bardzo udana wycieczka.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









