Wycieczka na Grodziec

To był cudowny dzień! Pogoda – marzenie! Miejsce wycieczki – marzenie! Słońce ogrzewało nas i dodawało blasku jesieni oraz zamkowi. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy z historii od Pana Pawła przewodnika, chodziliśmy po pięknych komnatach i ciemnych zakamarkach, krużgankach i dookoła dachu. Widzieliśmy studnię, której tajemnica nie została do końca odkryta, loch głodowy, narzędzia tortur, zbroje rycerzy i ich broń, sypialnię księżniczki… Jedliśmy kiełbaski z ogniska i znaleźliśmy skarb. Poznaliśmy legendy i słyszeliśmy ducha. Bardzo dziękujemy gospodarzom i na pewno jeszcze tam wrócimy.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...