Ziółka wczoraj oficjalnie pożegnały się z przedszkolem. Były urocze występy pełne humoru, radości, śpiewu i tańca. Był tradycyjny polonez, dyplomy, podziękowania i łzy wzruszenia. Szkoda, że Wasza przygoda z „Moją Bajką” dobiega końca. Było nam z Wami wspaniale i będziemy bardzo tęsknić. Dziękuję bardzo rodzicom za wybór naszego przedszkola, za wspólne chwile, ciekawe rozmowy i życzę samego dobra w przyszłości.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









