Nasza wycieczka do legnickiego zamku udała się w 200 procentach! Mieliśmy wejść na jedną wieżę – weszliśmy na dwie i daliśmy radę. Obejrzeliśmy pozostałości po kaplicy zamkowej, freski w Zielonej Sali w wieży św. Jadwigi, długo zastanawiając się kto jest na nich uwieczniony. Podziwialiśmy grubość murów, krętość schodów i panoramę Legnicy. To było piękne przeżycie.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









