Ziółka w bibliotece

Tymczasem Ziółka też poszły do biblioteki na ostatnie spotkanie w tym gronie. Pani Małgosia pasowanie na czytelnika porównała z pasowaniem na rycerza! Fajnie poczuć się rycerzem. Mogliśmy jeszcze wysłuchać bajek a potem przyrzekaliśmy, że będziemy czytać i zawsze dbać o książki. Dostaliśmy pamiątkowe dyplomy, książeczki i balonowe pieski.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...