O czym było dzisiaj w bibliotece? O Mikołaju – taki czas. Pani Małgosia przeczytała bajkę, robiliśmy obraz Mikołaja z papieroplastyki. A potem… przyszła Pani Mikołajowa z workiem prezentów i nas obdarowała. Dziękujemy za taką słodką lekcję biblioteczną. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









