Biblioteka – grupa III

Pierwsze zajęcia Starszaków w bibliotece poprowadziła Pani Małgosia. Przeczytała bajkę pt. „Jak skrzat Jagódka zakładał bibliotekę”. W książce były dwa skrzaty i prowadziły bibliotekę z panią sową. Ona pracowała w nocy a skrzaty w dzień. Było również kolorowanie i tworzenie własnej książki.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...