Na pierwszą dogoterapię z Panią Kasią przyjechała nowa Pani prowadząca i nowy piesek – Piksel. Było bardzo spokojnie i relaksująco, oprócz momentów gdy Piksel się odzywał. Mogliśmy się z nim przywitać głaskając go i obserwując. Było też dużo ćwiczeń spostrzegawczości i zabaw z kolorami.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









