Dogoterapia

Na pierwszą dogoterapię z Panią Kasią przyjechała nowa Pani prowadząca i nowy piesek – Piksel. Było bardzo spokojnie i relaksująco, oprócz momentów gdy Piksel się odzywał. Mogliśmy się z nim przywitać głaskając go i obserwując. Było też dużo ćwiczeń spostrzegawczości i zabaw z kolorami.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...