Dogoterapia z Mango

Drugi raz Pani Kasia przywiozła do nas na zajęcia Mango. Wyrósł przez te 2 miesiące, słucha poleceń, chętnie współpracuje i daje się głaskać. To dla nas miłe. A tematem dzisiejszego spotkania była piramida żywieniowa. Ważny temat i dobrze jest mówić o nim w różnych sytuacjach. Zwłaszcza w tak sympatycznej, z Mango – „prelegentem.” 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...