Drugi raz Pani Kasia przywiozła do nas na zajęcia Mango. Wyrósł przez te 2 miesiące, słucha poleceń, chętnie współpracuje i daje się głaskać. To dla nas miłe. A tematem dzisiejszego spotkania była piramida żywieniowa. Ważny temat i dobrze jest mówić o nim w różnych sytuacjach. Zwłaszcza w tak sympatycznej, z Mango – „prelegentem.” 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









