Dogoterapia z Mango

Dzisiaj poznaliśmy nowego pieska Pani Kasi – Mango. Jest uroczy, życzliwy, wesoły i ma pięknie kolorową sierść. I chociaż ma dopiero pół roku, szybko się uczy i współpracuje z Panią oraz dziećmi.