Dzień Dyni – ciąg dalszy

„Jestem wesoła dynia w pomarańczowym humorze” – tak dzisiaj pięknie śpiewały Żabki, Pandy i Wilki. Świetnie też wychodziło Wilkom wycie. Myślę, że nas wszystkich tego nauczyli.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...