Dzień dyni – cz. 1

To już ósmy rok bawimy się w Dzień dyni. Jak obiecałam przywitały Was rano nastrojowe dynie, przygotowane przez dzieci i Ich Panie. Wy spisaliście się, ubierając dzieci w kolorach dyni – dzięki temu przedszkole stało się orange and green. Potem były wspólne zabawy przy muzyce, zabawy ruchowe z dyniami i balonami. Jedliśmy ciasteczka dyniowe i pyszną zupę dyniową z pestkami! Było tak dużo dyni, że odpoczniemy rok zanim wrócimy do tych klimatów. 😉

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...