Dzień Dziecka miał wyglądać trochę inaczej – mieliśmy wspólnie bawić się w ogrodzie. Ale kolejny raz pogoda nam popsuła plany. Więc bawiliśmy się w budynku i też było fajnie. A to co miało być w ogrodzie zrobimy sobie w bardziej sprzyjających okolicznościach.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









