Dzień Górnika

Dzisiaj odwiedził nas Tato Stasia. Tato Stasia pracuje w kopalni miedzi. Zamiast leżeć na kanapie i odpoczywać z dobrą książką w swoje święto, co roku 4 grudnia przychodzi do przedszkolaków. W cudowny sposób opowiadał nam o trudnej i niebezpiecznej pracy górników. Opisywał jak wygląda to podziemne miasto, o czym nie wszyscy wiedzą. Tak – miasto zbudowane pod ziemią! Było mnóstwo pytań i spotkanie pewnie by się nie skończyło do wieczora, bo dzieci były bardzo zaciekawione. Czujemy do Pana ogromną wdzięczność Panie Sebastianie. P.s. Większość dzieci oczywiście chce być górnikami. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...