W 2013 roku został ustanowiony Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to utworzono, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Myślę sobie, że to nie tylko Dzień dzieci, ale i dorosłych związanych z przedszkolem. W związku z tym wszystkim życzę cudownego dnia. 🙂 My sobie świętowaliśmy.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









