Dziuraki w Centrum Rehabilitacji

Zostaliśmy zaproszeni przez Panią Kruszynę do Jej Centrum Rehabilitacji na zajęcia poświęcone zdrowiu, a w szczególności prawidłowej postawie ciała. Wiadomo, że jeśli nie dbamy o tę postawę, o dobry stan mięśni, kości i stawów odczuwamy ból oraz mamy problemy z poruszaniem się. Muszę powiedzieć, że nie często spotykam się z takim profesjonalizmem. Panie doskonale i ciekawie przygotowały dla nas lekcję teoretyczną a później ćwiczyły z nami w bardzo urozmaicony sposób. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy to miejsce.