Oglądaliśmy obrazy Pana Henryka Bacy w Galerii Sztuki i dużo rozmawialiśmy. O symbolice, barwach, uczuciach, historii, atrybutach ale najwięcej o filozofii. To było piękne i ciekawe wydarzenie. Lubię patrzeć jak dzieci odbierają sztukę.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









