Pani Sylwia tym razem przygotowała lekcję o powietrzu. Dowiedzieliśmy się co to jest smog, skąd się bierze i jak możemy jemu zapobiegać. Wysłuchaliśmy bajki o wiedźmie, która jeździła na spalinowej miotle, obejrzeliśmy film o powietrzu, rozmawialiśmy przy ilustracjach, oglądaliśmy ciekawe książki i bawiliśmy się z kolorowymi piórkami. Lubimy zajęcia z Panią Sylwią.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









