Wystawę zatytułowaną „Patrz prosto w oczy” zobaczyły dzisiaj Ekoludki. Długo przyglądaliśmy się obrazom i instalacjom. Długo też słuchaliśmy opowieści Pani Faustyny. Byliśmy zaciekawieni, momentami zadziwieni. Fajne są te wystawy w Galerii Sztuki.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









