Ekoludki w Galerii Sztuki

Wystawę zatytułowaną „Patrz prosto w oczy” zobaczyły dzisiaj Ekoludki. Długo przyglądaliśmy się obrazom i instalacjom. Długo też słuchaliśmy opowieści Pani Faustyny. Byliśmy zaciekawieni, momentami zadziwieni. Fajne są te wystawy w Galerii Sztuki.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...