Dzisiaj Ekoludki odwiedziły Galerię Ring, żeby zobaczyć wystawę „Ziemia pamięta”. Były zaciekawione, uważnie słuchały opowieści Pani Faustyny, oglądały ekspozycję i rozmawiały o niej, uruchamiając swoją wyobraźnię. Pomysłowe wykorzystanie ziemi i materiału przyrodniczego. Wracając do przedszkola, zastanawiałyśmy się z Felą, czy smoczek powieszony na krzaku to już sztuka w formie instalacji? Czy tylko informacja o zgubie? 😉
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









