Ekoludki w Galerii Sztuki

Dzisiaj Ekoludki odwiedziły Galerię Ring, żeby zobaczyć wystawę „Ziemia pamięta”. Były zaciekawione, uważnie słuchały opowieści Pani Faustyny, oglądały ekspozycję i rozmawiały o niej, uruchamiając swoją wyobraźnię. Pomysłowe wykorzystanie ziemi i materiału przyrodniczego. Wracając do przedszkola, zastanawiałyśmy się z Felą, czy smoczek powieszony na krzaku to już sztuka w formie instalacji? Czy tylko informacja o zgubie? 😉

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...