Energia odnawialna

Mieliśmy dzisiaj ciekawą lekcję o energii odnawialnej, nieodnawialnej, o tym jak przetwarzać siły przyrody w energię elektryczną. Rozmawialiśmy o tym jak oszczędzać energię a w konsekwencji środowisko. Mogliśmy też doświadczać przetwarzanie wiatru i światła na prąd. Trochę nam to uporządkowało wiedzę.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...