Galeria Ring – grupa II

Średniaczki były dzisiaj pierwszy raz w Galerii Ring na wystawie „Droga pustych domów” Natalii Brzezińskiej. Oglądaliśmy nietypowe fotografie, obrazy, kolaże i instalacje. Zwykle nie wolno dotykać eksponatów ale Pani Faustyna wyjątkowo pozwoliła nam na to w specjalnym miejscu. Stworzyliśmy różne domy z drewnianych, nietypowych klocków. A potem jeszcze rysowaliśmy własne obrazy. Poznaliśmy też pojęcia: malarstwo figuratywne i abstrakcyjne.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...