Średniaczki były dzisiaj pierwszy raz w Galerii Ring na wystawie „Droga pustych domów” Natalii Brzezińskiej. Oglądaliśmy nietypowe fotografie, obrazy, kolaże i instalacje. Zwykle nie wolno dotykać eksponatów ale Pani Faustyna wyjątkowo pozwoliła nam na to w specjalnym miejscu. Stworzyliśmy różne domy z drewnianych, nietypowych klocków. A potem jeszcze rysowaliśmy własne obrazy. Poznaliśmy też pojęcia: malarstwo figuratywne i abstrakcyjne.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









