Galeria Sztuki – grupa III

Pierwsza w tym roku szkolnym wizyta w Galerii Sztuki za nami. Wystawa nosi tytuł Stalker. Autorami są Krzyś Bykowski i Dawid Konopka. Na wystawie są rzeźby, zdjęcia, instalacje, do których artyści wykorzystali recykling. Wydaje się dość mroczna ale niesie dużo ważnych treści. Przede wszystkim o śmieciach. No i pobudziła mocno naszą wyobraźnię – byliśmy w powietrzu, na lądzie i w oceanie. A potem sami zamieniliśmy się w twórców sztuki.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...