Gitarzyści i policjantki

To był bardzo aktywny tydzień w najstarszej grupie. Na zakończenie ciekawych wydarzeń, było spotkanie z Paniami policjantkami. Zaprezentowały nam swoje mundury i rzeczy, które są potrzebne w Ich pracy. Ale też opowiadały o tym jak dbać o swoje bezpieczeństwo. I to nie tylko to związane z ruchem drogowym, ale również związane z zagrożeniami ze strony różnych, obcych ludzi. Bardzo dziękujemy za to spotkanie. Będziemy ostrożni.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...