To był bardzo aktywny tydzień w najstarszej grupie. Na zakończenie ciekawych wydarzeń, było spotkanie z Paniami policjantkami. Zaprezentowały nam swoje mundury i rzeczy, które są potrzebne w Ich pracy. Ale też opowiadały o tym jak dbać o swoje bezpieczeństwo. I to nie tylko to związane z ruchem drogowym, ale również związane z zagrożeniami ze strony różnych, obcych ludzi. Bardzo dziękujemy za to spotkanie. Będziemy ostrożni.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









