Już wczoraj Pandy miały plan pograbić liście w ogrodzie. Niestety tak strasznie wiało, że nawet Pani Marta nie mogła otworzyć drzwi wejściowych! Dzisiaj się uspokoiło i powstała wielka góra liści. Posprzątaliśmy też domek jeżyka i daliśmy świeże liście. Może się wprowadzi?
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









